Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndize pc ton shum shpejt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
Admin


Numri i postimeve : 152
Age : 31
Registration date : 14/10/2008

MesazhTitulli: Ndize pc ton shum shpejt   Sat Dec 06, 2008 11:46 am

Click ne start button -----> pastaj shko Run -----> dhe shtype Regedit -----> preke enter

Kjo do ta hap nje "Registery Editor"

Tash shikon per "key":
HKEY_LOACAL_MECHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Contr ol\ContentIndex

Tani e gjen nje key qe quhet "Startup Delay" -----> kliko dy her ne te

Where its Base, kliko Decimal -- esht Default Value eshte 4800000,
Ndryshoje ne: 40000

Tani mbylle Registry Editor dhe ristatroje kompjuterin

per demet qe i boni un nuk marr pergjejgesi flm per mirkuptim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://black.bigforumpro.com
 
Ndize pc ton shum shpejt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: