Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nero 7shum i fort dhe i shpej 25 mb

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
Admin


Numri i postimeve : 152
Age : 31
Registration date : 14/10/2008

MesazhTitulli: Nero 7shum i fort dhe i shpej 25 mb   Sun Dec 07, 2008 4:13 pm

Me e mira dhe instalohet shum leht
Se pari i shkarkoni te gjitha pastaj kliko ne part 1 dhe kur te hapet klikoni ne ikonen NERO dhe do te instalohet vet
Part 1 shkarko
part 2 shkarko
part 3 shkarko
part 4 shkarko
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://black.bigforumpro.com
 
Nero 7shum i fort dhe i shpej 25 mb
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Software-
Kërce tek: