Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hekni Automatikisht reklamen WELCOME kur dhezet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
Admin


Numri i postimeve : 152
Age : 31
Registration date : 14/10/2008

MesazhTitulli: Hekni Automatikisht reklamen WELCOME kur dhezet   Mon Dec 08, 2008 7:32 am

1. Shko Start / Run , Shkruje msconfig , dhe kliko OK.

2. Shko te menyja BOOT.INI tab , Kliko me posht /NOGUIBOOT . ( dmth plotso piken )

3. Kliko Enter ose OK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://black.bigforumpro.com
 
Hekni Automatikisht reklamen WELCOME kur dhezet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: