Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Restartoja shokut Mobilin permes Bluetooth-it

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
Admin


Numri i postimeve : 152
Age : 31
Registration date : 14/10/2008

MesazhTitulli: Restartoja shokut Mobilin permes Bluetooth-it   Wed Dec 17, 2008 1:03 pm

Se Pari e Vendosim emrin e BlueToth "99"
dhe me pas bejme transfertem e Fileve
Dhe i Restartohet Mobili
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://black.bigforumpro.com
 
Restartoja shokut Mobilin permes Bluetooth-it
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: