Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fol me IPKO pa pare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
Admin


Numri i postimeve : 152
Age : 31
Registration date : 14/10/2008

MesazhTitulli: Fol me IPKO pa pare   Thu Nov 13, 2008 9:50 am

shkarko :
http://www.ziddu.com/downloadlink/2625434/Ipko.exe

pasi ta shkarkoni e instaloni dhe kur te hapet programi klikoni ne "not a member yet" edhe regjistroheni kur te regjistroheni ju vjen 1 mesazh en Inbox edhe aty klikoni edhe e hapni dhe ju paraqitet me jep paswordin dhe e jepni dhe gjithqka funksionon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://black.bigforumpro.com
 
Fol me IPKO pa pare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Mobil-
Kërce tek: