Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shkruaj emrin ton ne google

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
Admin


Numri i postimeve : 152
Age : 31
Registration date : 14/10/2008

MesazhTitulli: Shkruaj emrin ton ne google   Sun Jan 04, 2009 4:46 am

Se pari zgjidhni dizajnin e pastaj shenoni Ermin Psh valon edhe shko create automatikisht do te keni dizajnin me emrin tuaj dhe mund ta lini linkun me dizajn si faqe startuese si mbas deshires tuaj si psh. ne forn e googles, harrypoter, star wars, matrix cocacola etj

Klikoni ketu: http://funnylogo.info/create.asp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://black.bigforumpro.com
 
Shkruaj emrin ton ne google
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Tutoriale-
Kërce tek: