Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ta qesim shokun shoqen oflline

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bujarcheNumri i postimeve : 23
Registration date : 13/11/2008

MesazhTitulli: Si ta qesim shokun shoqen oflline   Sat Nov 15, 2008 3:03 pm

vetem klikon mbi imellen e personit qe deshironi ta keni offline klikon me enter dhe esc 30 here dhe do ta shihni se ai person do te jete offlin Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ta qesim shokun shoqen oflline
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MSN-
Kërce tek: