Valonq & CracKer-Y
 
ForumEarn moneyRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me qit foton tende ne Msn Messenger(tutorial)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Valonq
Admin


Numri i postimeve : 152
Age : 31
Registration date : 14/10/2008

MesazhTitulli: Me qit foton tende ne Msn Messenger(tutorial)   Tue Oct 14, 2008 8:25 am

1.E Hapim Foton Me PAINT Cilen Dojna Me Vendos Ne MSN
2.Shkojm Save As .
3.Shkojm My Computer.
4.Local Disc C:/ .
5.Program Files
6.Msn Messenger
7.Emrin Fotos Ja Lojm LVBACk
8.E Ruajm Si format GIF
9.E Run Save As Dhe Te Del Foto
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://black.bigforumpro.com
 
Me qit foton tende ne Msn Messenger(tutorial)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: MSN-
Kërce tek: